Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naším posláním je poskytovat a zajišťovat uživatelům podporu a pomoc takovým způsobem a v takovém rozsahu, aby mohli zůstat i nadále ve svém přirozeném domácím prostředí a zachovat si tak soukromí, navyklý způsob života i společenské zázemí, na které jsou zvyklí. Poskytujeme uživatelům pravidelnou pomoc, podporu a péči ve spolupráci s rodinou, podle jejich aktuální potřeby a zároveň se snažíme minimalizovat riziko prohlubování závislosti na poskytované službě. Vycházíme z individuálních potřeb jednotlivých uživatelů, respektujeme a zachováváme jejich důstojnost a základní lidská práva.

Naše organizace byla založena na počest jedné výjimečné ženy

Antonia Agata Jozefow (5. února 1938 – 27. února 2011) byla žena s velkým srdcem, ve kterém se vždycky našlo místo pro pomoc potřebným. Ačkoli sama nebyla z nejmajetnějších, ochotně pomáhala lidem v nouzi. Pomáhala těm, kteří pomoc skutečně potřebovali. Lidem bez domova, kteří za ní často chodili žádat o pomoc, dávala jídlo a oblečení. Vždycky se podělila o to, co měla. Dávala lidem svoji lásku a vstřícnost. Přesto se jí ve stáří pomoci od druhých nedostávalo. Musela se potýkat s neochotou a nedostupností služeb, které by ji zajistili potřebnou péči.

Aby její odkaz žil dále, rozhodli jsme se založit organizaci, která by pomáhala potřebným, a pojmenovat ji právě po této ženě – ANTONIA. Naším posláním je pomáhat lidem v nouzi, tak jak jim pomáhala paní Antonia, a nedopustit, aby zůstali ve stáří či v nemoci bez pomoci. Důraz klademe na to, aby byla služba dostupná pro všechny, a snažíme se vyjít vstříc všem přáním našich klientů.

Společnost ANTONIA senior services byla založena na konci roku 2011 jako pečovatelská služba, v polovině roku 2013 rozšířila služby též na osobní asistenci a odlehčovací službu a plánuje rozšíření dalších služeb, aby co nejlépe pokryla potřeby nejen seniorů.

Věříme, že s námi budete i ve stáří silní a odolní!

Provozní řád