O nás

Naše organizace byla založena na počest jedné výjimečné ženy.

Antonia Agata Jozefow (5. února 1938 – 27. února 2011) byla žena s velkým srdcem, ve kterém se vždycky našlo místo pro pomoc potřebným. Ačkoli sama nebyla z nejmajetnějších, ochotně pomáhala lidem v nouzi. Pomáhala těm, kteří pomoc skutečně potřebovali. Lidem bez domova, kteří za ní často chodili žádat o pomoc, dávala jídlo a oblečení. Vždycky se podělila o to, co měla. Dávala lidem svoji lásku a vstřícnost. Přesto se jí ve stáří pomoci od druhých nedostávalo. Musela se potýkat s neochotou a nedostupností služeb, které by ji zajistili potřebnou péči.

Aby její odkaz žil dále, rozhodli jsme se založit organizaci, která by pomáhala potřebným, a pojmenovat ji právě po této ženě – ANTONIA. Naším posláním je pomáhat lidem v nouzi, tak jak jim pomáhala paní Antonia, a nedopustit, aby zůstali ve stáří či v nemoci bez pomoci. Důraz klademe na to, aby byla služba dostupná pro všechny, a snažíme se vyjít vstříc všem přáním našich klientů.

Společnost ANTONIA senior services byla založena na konci roku 2011 jako pečovatelská služba, v polovině roku 2013 rozšířila služby též na osobní asistenci a odlehčovací službu a plánuje rozšíření dalších služeb, aby co nejlépe pokryla potřeby nejen seniorů.

Věříme, že s námi budete i ve stáří silní a odolní!

Provozní doba

Po - Pá 7:00 - 22:00

So - Ne 7:00 - 22:00

Rychlý kontakt

Jan Porubský
Telefon: 775 122 068
E-mail:
info@antonia.cz

Jsme členem asociace poskytovatelů sociálních služeb

Asociace poskytovatelů sociálních služeb

 

Sociální služby jsou spolufinancovány Středočeským krajem

Stredocesky kraj