úterý, 29 duben 2014 11:00

Psali o nás

  Psali o nás: v deníku Mělnicko vyšel článek o charitativním koncertu pořádaném naší sociální službou ANTONIA senior services s.r.o.

  Koncert podpoří činnost společnosti pečující o seniory

  Mělník – V pátek 23. srpna se pódium na náměstí Míru zaplní hudebníky. Ti do města přijedou, aby svým vystoupením podpořili společnost Antonia, která poskytuje pečovatelské a další s tím související služby seniorům a handicapovaným lidem.

  Charitativní koncert s názvem Pomozte těm, kteří pomáhají, připravuje Petra Havlíčková. „Vstupné, které se vybere, půjde na úhradu nákladů, které musejí naši zaměstnanci vydat při svých cestách za klienty," popsala.

  Pozvání na hudební akci, která začne úderem patnácté hodiny, přijali například rapeři Avisto a Jekkyll či Reginald a DJ Taras, punk-rocková kapela Desort, taneční skupina Gradace, Vorasband, v jejichž repertoáru se nachází převážně jazz, a mělničtí The tamPONs.

  Vstupenky na koncert bude možné zakoupit přímo na místě, a to za rovnou stokorunu. Mládež má poloviční slevu, osoby mladší deseti nebo naopak starší pětašedesáti let mají vstup zdarma.

  Společnost Antonia založili před dvěma lety manželé Kateřina a Jan Porubští. Klientům z celého Středočeského kraje poskytují pečovatelskou a odlehčovací službu a nabízejí jim i možnost využít služeb osobního asistenta.

  autorem článku: Barbora Tesnerová

  http://melnicky.denik.cz/kultura_region/koncert-antonia-charita-pecovatel.html

  Provozní doba

  Po - Pá 7:00 - 22:00

  So - Ne 7:00 - 22:00

  Rychlý kontakt

  Jan Porubský
  Telefon: 775 122 068
  E-mail:
  info@antonia.cz

  Jsme členem asociace poskytovatelů sociálních služeb

  Asociace poskytovatelů sociálních služeb

   

  Sociální služby jsou spolufinancovány Středočeským krajem

  Stredocesky kraj